Aplikace Figure 1 pomáhá lékařům poradit si i s těmi nejsložitějšími případy.
Foto: https://figure1.com/
Instagram pro doktory pomáhá s řešením případů, které jsou pro lékaře matoucí. Přispívat a komentovat na něm mohou pouze profesionálové z lékařského prostředí. V současnosti ho používá více než půl milionu lékařů a studentů medicíny.

Figure 1, neboli Instagram pro doktory, je aplikace, která dovoluje doktorům z celého světa nahrávat anonymní fotografie jejich nejzajímavějších a nejvíce matoucích případů. Jejím cílem je získat radu od ostatních profesionálů, informoval server Huffingtonpost.

Doktor Josh Landy byl v roce 2012 hostujícím profesorem na Stanfordu a všiml si, že tamní studenti během přednášek probírané případy diskutují nad obrázky. Od zrodu nápadu pak už byl jen kousek k vytvoření aplikace.

HN

Ještě na vás čeká 70 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.