S rozšířením sociálních sítí máme daleko větší odezvu na naši práci, říká Daniela Šálková, ředitelka Divadla v Dlouhé.
Foto: HN – Libor Fojtík
Daniela Šálková by se jistě skvěle uplatnila v jakémkoliv jiném byznysu, zvláště pozice krizové manažerky by jí seděla. "Takovou malou fabriku máme ale i tady u nás," říká nynější ředitelka Divadla v Dlouhé. Jeho tým vznikl ze dvou souborů, jedna část přišla z Divadla Labyrint, což byli samí činoherci, a druhá z Dejvického divadla.

Příští rok to bude dvacet let, co se na české scéně etablovalo Divadlo v Dlouhé a záhy si svou osobitou poetikou a originalitou získalo obdiv publika i kritiků. Ti ho vyhlásili v rámci Cen Alfréda Radoka svého času nejen Divadlem roku, ale mnohokrát v průběhu let také cenou Thálie ocenili výjimečné výkony jeho herců a objevnou práci dramaturgů a režisérů.

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.