Ilustrační foto.
Foto: foter.com/AdamKR
Češka Babeta Schneiderová se inspirovala londýnskými triatlonisty, kteří se rozhodli udržet obyvatele hlavního města Spojeného království v kondici i v období svátků. Adventní výzva má motivovat sportovce i nesportovce, aby se udrželi fit i v prosinci. V Praze se bude dokonce běhat společně.

Jakmile se ochladí a začne se dříve stmívat, jen málokdo hledá motivaci, aby udržel svá sportovní předsevzetí. A to nejen ti, kteří do posilovny vyrazí jednou za týden, ale i trénovaní sportovci.

Trenéři triatlonu Claudia Schroegel a James Pool, měli  loni v Anglii stejný problém. A tak založili AdventRunning a namotivovali 1500 lidí, aby se k nim přidali a 25 dní v kuse s nimi běhali, sdíleli fotky na facebooku a navzájem se motivovali. V Londýně dokonce pořádali ranní výběhy před prací.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.