Kristian Černík
Foto: Schwarzkopf Elite Model Look
Patnáctiletý Kristian Černík se po vítězství v českém finále umístil na druhém místě světové soutěže Elite Model Look 2015. V kategorii žen se také na druhém místě umístila sedmnáctiletá Slovenka Lea Novosedliaková. Elite Model Look patří k neprestižnějším modelingovým soutěžím.

Český a slovenský modeling slaví obrovský úspěch. Vítěz českého finále modelingové soutěže Elite Model Look Kristian Černík uspěl i ve světové soutěži. Patnáctiletý model se umístil na 2. místě. Zabodovala také sedmnáctiletá Slovenka Lea Novosedliaková, která taktéž obsadila druhé místo v ženské kategorii. 

Dvaatřicátý ročník finále prestižní modelingové soutěže se poprvé konal v Miláně, které je považováno za centrum světové módy. „Jsem velmi rád, že právě Miláno, Mekka módy, se stalo dějištěm 32. světového finále Elite Model Look. Jsem hrdý na úspěch Kristiana a Ley a na jejich skvělý start do světa módního průmyslu, kterým navázali na vítězství v národním finále Schwarzkopf Elite Model Look," řekl ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro Českou a Slovenskou republiku Saša Jány.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.