Vyhlídka na Madeiře nabízí nezapomenutelný zážitek.
Foto: Michael Fokt, Markéta Foktová
Na portugalském útesu Cabo Girao na ostrově Madeira visí vyhlídka ve výšce 580 metrů nad mořem. Díky skleněné podlaze nabízí neopakovatelný zážitek. Kromě její návštěvy můžete při prozkoumávání madeirské krajiny podniknout túru podél zdejších kanálů na vodu - levád.

Na světě je jen málo míst, kde máte pocit, že umíte létat i bez křídel. Jedním z nich je i mys Cabo Girão na portugalském ostrově Madeira ležícím uprostřed vod Atlantského oceánu. Zdejší sopečná krajina je doslova rozervaná hlubokými říčními údolími, strmými vrcholky i sráznými útesy. Cabo Girão však z té nádhery přece jen něčím vyčnívá. A to doslova. Se svou výškou téměř šesti set metrů je druhým nejvyšším útesem v Evropě a jedním z nejvyšších na světě.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.