Zuzana Ceralová Petrofová
Foto: HN – Libor Fojtík
"Nemůžete se dívat, jak to kolem vás pluje. Musíte jednat," říká a občas připomene své slavné předky. Ale jen občas. Za tím, co podnikla pro záchranu firmy, si stojí sama.

Předcházela ji pověst rázné dámy − a té také stoprocentně dostála. Zuzana Ceralová Petrofová neztrácí za žádných okolností čas. Ať už řeší výrobní problémy, nebo vypráví o obchodování v Americe a ve východní Asii či o svém pětiletém synovi, ať už vzpomíná na své předky či kritické momenty, jež musela sama překonat, aby zachránila firmu se stopadesátiletou tradicí před krachem, činí tak bez okolků. Ani jednou nezaváhá. Svou přímostí a neochvějností si jistě dovede získat i ty, kteří by snad chtěli pochybovat… Není divu, že právě tahle dáma byla letos na jaře vyhlášena českou manažerkou roku.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.