Nekrmte své mazlíčky předraženým jídlem - Ilustrační foto.
Foto: http://foter.com/BuzzFarmers
Za minulý rok Američané utratili přes 22 miliard dolarů na krmivech pro své domácí mazlíčky. Výrobci své zákazníky přesvědčují slogany, které vůbec nemusí vypovídat o kvalitě výrobků. Čtyřnozí mazlíčci jí v podstatě to, nad čím lidé ohrnují nos.

Že láska prochází žaludkem potvrzují přinejmenším naši domácí mazlíčci. Přece - čím se jim nejlépe odvděčit za jejich bezbřehou věrnost než dobrým jídlem.

Jenže právě tato myšlenka je pastí, do které padá stále větší množství milovníků zvířat – s vidinou pořízení chutného a zároveň kvalitního výrobku utrácí obrovské částky za krmiva, která často vůbec nemusí splňovat, co se od nich žádá. Upozornil na to zpravodajský server Quartz.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.