Dobrý vynález, nebo děsivá budoucnost?
Foto: Studio NL
Řecká designová firma vytvořila prototyp stolu, který lze snadno přeměnit i na postel. Zatímco jeden zaměstnanec pod stolem spí, druhý na něm může pokračovat v práci. Stůl by měl ušetřit čas, prostor a zvýšit efektivitu zaměstnanců.

Pro někoho děsivá představa, pro jiného přelomový vynález, kvůli kterému může vyhodit spacák, co si schovává pod svým pracovním stolem. Řecká designová firma Studio NL vytvořila psací stůl, který lze snadno přeměnit na postel.

Ale co víc. Zatímco jeden zaměstnanec poklidně spí po obědě, druhý může u toho samého stolu dál pracovat na projektu. Kolegové se pak mohou vyměnit. Samozřejmě je nutné, aby měli zařízený budík a oba spali stejně dlouho. Nějaká pracovní morálka být musí.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.