1. cena v kategorii Místa
Foto: dronestagr.am/Ricardo Matiello
Aplikace Dronestagram poskytuje prostor všem profesionálním, ale i amatérským nadšencům, kteří pořizují fotografie bezpilotním dronem. Letos vyhlásila druhý ročník soutěže o nejkrásnější fotografii z dronu, ve které bylo přihlášeno přes 5000 fotografií. Výherci získali možnost publikovat v prestižním časopise National Geographic a profesionální fotografické vybavení.

Debaty ohledně používání bezpilotního letounu bývají bouřlivé. Alespoň pokud jde o vojenskou akci. Dron však nabízí daleko elegantnější využití. Fotografování. Ve vzduchu dokáže pořídit nádherné fotky z ptačí perspektivy, které by fotograf běžně neměl šanci "ulovit".

A profesionálních i amatérských fotografů, kteří se nadchli pro fotografie z dronu, stále přibývá. Proto vznikla aplikace Dronestagram, názvem velmi podobná Instagramu, která poskytuje prostor pro sdílení i hodnocení pořízených fotografií.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.