Barbie vyměnila šaty, Kena i růžový kabriolet za kulich a výrazné brýle. Její hipsterský profil sleduje přes milion lidí.
Foto: instagram.com/socalitybarbie
Profil Socality Barbie založila anonymní fotografka, která panenku stylizuje do klasických "hipsterských" klišé. Barbie cestuje, chodí po horách, pije kávu a fotí si nohy ve vaně. Profil se během pár týdnů stal ohromně populární.

Panenku Barbie musela mít snad každá malá holka. Krásné vlasy, dlouhé nohy, růžový kabriolet a samozřejmě Kena jí v dětském věku nešlo nezávidět. A i když je téhle nestárnoucí dámě už 56 let, svět nepřestává překvapovat.

Jakmile utichly, nebo se alespoň na chvíli odmlčely, kritické hlasy na její hubenost a silný make-up (nenalíčené panenky podobné skutečným ženám stejně moc úspěch neměly), se Barbie opět stala ikonou.

Současně nejznámější Barbie je ale jiná, než jakou ji známe. Cestuje po světě, chodí po horách, pije krásně ozdobené cappuccino, nosí kulich a výrazné brýle. A samozřejmě všechny svoje zážitky sdílí na instagramovém profilu. Seznamte se s hipster Barbie.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.