Hlavní je disciplína
Foto: Pavel Beneš
Největší výhoda práce na volné noze je to, že můžete pracovat z domova. Největší nevýhoda je naopak to, že můžete pracovat z domova.

Situace: je devět ráno a já musím napsat kapitolu knížky. Má mít třicet stránek. Každý, kdo se někdy pokusil napsat něco delšího než diplomku, ví, že napsat třicet stránek za den je takřka nemožné. Myslím tím třicet dobrých stránek. Nemyslím třicet stránek, kde popisujete váš ranní šálek kávy detailem někoho, koho platí od slova, nebo někoho, kdo prokrastinoval tak dlouho, že si nechal psaní té kapitoly až na tu úplně nejposlednější chvíli a pak logicky musí naplnit třicet stránek psaním o tom, co je před ním. Nevěřili byste, kolik odstavců se dá napsat o cappuccinu pár hodin před uzávěrkou.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.