Dovolená na vlastní pohon
Foto: Shutterstock, Viktor Fajta, Lucie Hrdličková, Profimedia
Dvanáct dní a 1000 kilometrů na kole, snídaně z kotlíku a večeře do ešusu, spacák místo postele... Cesta napříč Francií v režii kanceláře Adventure splnila přesně svůj účel. Na jejím konci jsme si nedokázali vzpomenout ani na heslo do svého počítače.

Po sedmé ráno mi zvoní budík v mobilu − jedna z mála užitečných funkcí chytrého zařízení ve chvíli, kdy jste najednou stále off-line. Omámená po noci v rozžhaveném stanu automaticky pěchuji spacák do obalu. Pak rychle do umýváren propláchnout oči, abych v osm stála u pojízdné kuchyně v zástupu na snídani. Za půl hodiny už nebude. V osm nula pět je největší boj o bagety a nutellu. Co na tom, že ji všichni dolují společnou lžící. Pak už jen s plným žaludkem sednout na kolo. Úkolem pro právě začínající den je šlapat, šlapat a dojet do cíle vzdáleného asi tak sto kilometrů…

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.