Ze zahrady je vidět modrá přístavba, která zvětšila užitnou plochu domu, postarala se o lepší prosvětlení a kontakt s venkovním prostředím.
Foto: AI Photography – Ivan a Alena Hruškovi
Stavba, jež vás na první pohled zaujme svou jinakostí a barevností, vyrostla na kraji města. Ne však tak zcela ze země, ale v propojení nového se starým. A již se zde nebydlí, ale pracuje.

Často slýchávám, že u nás není prostor pro experiment. Že jsme všichni konzervativní − jak investoři a architekti, tak pochopitelně úředníci, kteří musí každý projekt schválit. Není se co divit, spousta center měst se vyvíjela dlouhá staletí a má dnes neoddiskutovatelné kvality, které jsou vesměs přísně hlídány, a radikálním způsobem zde zasáhnout novostavbou není příliš vítáno.

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.