Lednice dokáže o člověku prozradit leccos. Ukažte, co v ní máte vy.
Foto: Aneta Šaferová
Lednice je středobodem každé kuchyně. Šest zajímavých osobností ukázalo Hospodářským novinám tu svou. Co v ní mají? To uvidíte ve vydání magazínu ego! v pátek 14. srpna. A aby v tom nebyli sami, můžete nám posílat obsah své lednice i vy a napsat nám, bez čeho si ji nedokážete představit.

Mléko, máslo, vajíčka, jogurty, sýr nebo šunka. To je asi běžný základ "typické" české ledničky. A nebo ne? To, že šaty dělají člověka, každý ví, ale jistě nelze zapřít, že také obsah lednice dokáže o člověku prozradit leccos. A to nejen to, jaký má kdo apetit!

Šéf pražské burzy Petr Koblic, lékařka Monika Arenbergová, jednatel Copy General Roman Petr nebo řezník František Kšána se i přesto (a možná právě proto) nebáli ukázat ty své Hospodářským novinám. Jaká "tajemství" se skrývají v jejich ledničkách a hlavně, bez čeho si každodenní otevření své lednice nedokážou představit, vám odhalíme příští pátek 14. srpna v magazínu ego!

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.