Emmanuel Guibert
Foto: archiv autora, MAFRA – Ladislav Němec
"Nemám žádného cílového čtenáře. Ani v případě, že dělám knížku pro děti. Chci, aby si četli všichni," říká světoznámý kreslíř a autor komiksů. A připouští, že vždycky byl ambiciózní. Emmanuel Guibert do Plzně přijel v konvoji historických vozidel ve stopách průzkumného oddílu Pattonovy armády.

Letos v květnu přijel do Prahy na obrněném transportéru, oblečený v americké uniformě z roku 1945. Bylo 8. května a přiznám se, že jsem jeho účast v konvoji historických vozidel, který se vydal po stopách průzkumného oddílu Pattonovy armády, brala jako ne zrovna moc nápaditý marketingový tah. Koneckonců, v Česku právě vycházela jeho další knížka…

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.