Erika Luzsicza je úspěšná podnikatelka, která ale nechce přijít o možnost mít dítě.
Foto: HN – Libor Fojtík
Úspěšná, pohledná a rázná podnikatelka, která sama založila a řídí mediální firmu, si ve svých 38 letech dala zmrazit vajíčka. Erika Luzsicza prý muže, se kterým by chtěla počít dítě a založit rodinu, ještě nepotkala, nechce ale čas na dítě "prošvihnout". Na myšlenku zmrazení ji přivedl kamarád novinář.

"Na klinice mi řekli: Proč jste nepřišla před 10 lety? Jenže já o téhle možnosti ani nevěděla. O zmrazení vajíček se ve společnosti téměř nemluví. A to je podle mě velká chyba," říká Erika.

Zatímco hovoří, její telefon položený na stole neustále vibruje voláním kolegů a klientů, kteří s ní chtějí mluvit. Má milý, klidný úsměv a jen občas je z jejích gest lehce znát, že se chystá hovořit o něčem, na co není z pracovních porad zvyklá. Že na chvíli vybočí z území, které dobře zná, tedy byznysu a podnikání, a bude mluvit o tématu hodně osobním.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.