David Svoboda je nejúspěšnějším českým pětibojařem.
Foto: Reuters
V Londýně si David Svoboda doběhl pro zlatou olympijskou medaili, pak ale téměř dva roky nemohl bez bolesti udělat ani krok. Cestu zpět mezi světovou elitu moderního pětiboje ale nakonec našel.

Po radostné olympiádě, kde v královském pětiboji zazářil a strhl na sebe pozornost médií i veřejnosti, jej čekala řada měsíců naplněných nejrůznějšími společenskými aktivitami. Celý ten mediální šrumec ho bavil, to přiznává, ale zároveň ho i vyčerpával.

Neměl tehdy žádného manažera, a tak spoustu věcí vyřizoval sám, přitom začal opět naplno trénovat. Absolvoval zimní přípravu a na jaře roku 2013 se chystal na další sezonu, cítil se v pohodě i v dobré formě. Jenže v březnu najednou uhodil blesk z čistého nebe a všechno bylo naruby.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.