Madeleine Albrightové si velmi váží kardiolog Josef Veselka i novinář Jakub Železný.
Foto: Profimedia
Kterou ženu považujete za výjimečnou silnou osobnost, jež má tah na branku a dokáže úspěšně měnit věci okolo sebe? Tuto otázku jsme položili jedenácti mužům, kteří moc dobře vědí, co stojí úspěch. Odpovědi se různí stejně jako jsou odlišní pánové, jichž jsme se ptali.

Politička s mezinárodním renomé, osobitá umělkyně, významná lékařka a vědkyně, ale také manželka, maminka nebo všechny "bývalé" přítelkyně… Odpovědi se různí stejně jako jsou odlišní pánové, jichž jsme se ptali. Ať už však odpovídal lékař, sochař, moderátor, nebo podnikatel, nikdo naši anketu neobrátil v posměšnou frašku. A to ani ti nejzatvrzelejší zastánci "teorie tepla a pohody u rodinného krbu".

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.