Frýdek-Místek má nově na svém návštěvnickém webu informace i v korejštině.
Foto: Shutterstock
Frýdek-Místek má nově, jako jedno z mála měst v tuzemsku, na svém návštěvnickém webu informace rovněž v korejštině. Důvodem je fakt, že ve městě a jeho blízkém okolí bydlí asi tři stovky Korejců. Jsou to lidé, kteří v regionu pracují převážně v automobilovém průmyslu, a jejich rodinní příslušníci.

Od tohoto obsahují stránky Frýdku-Místku www.visitfm.cz, spravované Beskydským informačním centrem a určené návštěvníkům, ale i místním, kteří hledají zábavu, kulturní program, sportovní akce a gastronomickou nabídku, vedle angličtiny a polštiny také ikonu s volbou korejského jazyka. Beskydské informační centrum podle své ředitelky Moniky Konvičné nabízí také tištěnou podobu informací v podobě stručného průvodce po městě i okolních atraktivitách. Stránky v korejštině má i další město v regionu, Ostrava.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.