Václav Milík
Foto: Jarek Pabijan
Je jediným českým plochodrážníkem, který dostal před dvěma týdny divokou kartu pro závod světové série Grand Prix na pražské Markétě. Václav Milík nezapře geny. Vášeň pro motorky zdědil po tátovi.

Celoživotním cílem Václava Milíka je zařadit se do elitní patnáctky světových plochodrážních jezdců. Divoké karty v Grand Prix si sice váží, ale rád by startoval ve všech závodech této prestižní motocyklové soutěže. Ostatně tomuto sportu český reprezentant dává naprosto všechno. A má k tomu i své důvody: "Plochá dráha mi pomohla ke znalosti angličtiny a polštiny, poznal jsem spoustu lidí, podíval se do světa a naučila mě maximální odpovědnosti." Ale nepředbíhejme…

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.