Buddha-Bar Hotel Prague
Foto: archiv hotelu
Kromě pětihvězdičkových hotelů se do síně slávy portálu TripAdvisor dostaly ještě čtyřhvězdičkové pražské rezidence Green Lobster a Karolina. Další cenou Certificate of Excellence se v Česku můžou pochlubit například prohlídková trasa Pilsner Urquell v Plzeňském Prazdroji či karlovarský Grandhotel Pupp. TripAdvisor patří ve svém oboru k nejvýznamnějším a nejuznávanějším webům o cestování.

Pětihvězdičkový Buddha-Bar Hotel Prague, který patří do portfolia společnosti CPI Hotels, potvrdil kvalitu svých služeb. Pošesté získal ocenění Certificate of Excellence od cestovatelského portálu Tripadvisor.com a byl zařazen do jeho síně slávy. Do "Certificate of Excellence Hall of Fame" se dostanou pouze podniky, které certifikát získaly minimálně pět let v řadě. Stejné ocenění letos obdržely i další pražské hotely: oba Hiltony, Kings Court nebo čtyřhvězdičkové rezidence Green Lobster a Karolina.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.