Svoje první auto operní pěvkyně Dagmar Pecková "napálila" do stromu poblíž Terezína.
Foto: ČTK
Turecký expres je proti jejímu rodinnému vozu naprostá nula. Kromě pozounu, violoncella, hromady tašek a psa musí auto "pobrat" i přívěs s koněm. Říká operní pěvkyně Dagmar Pecková.

Mým prvním autem byla Škoda 105 L. Pořídila jsem si ji v roce 1986 za vítězství v soutěži Pražské jaro, trochu mi na ni přispěla i maminka. Okamžitě jsem se s velkou chutí vydala do Drážďan, kde jsem působila v operním studiu.

Spolujezdce mi dělal velký bílý plyšový medvěd. Během cesty mě kdesi u Terezína silně obtěžovaly stromy lemující silnici, až jsem to do jednoho z nich napálila. Když dorazili příslušníci Veřejné bezpečnosti, stála jsem tam uplakaná s bílým plyšákem v náruči − očividně přemýšleli, zda mě neodvézt rovnou do blázince.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.