Uhelné safari v povrchovém dole ČSA
Foto: René Volfík / FOTOREPO.cz
Mostecko je neblaze proslulé svojí zdevastovanou krajinou a špatným ovzduším. Přitom si takovou pověst vůbec nezaslouží. Úpatí Krušných hor je místo plné opomíjené krásy. Najdete tu jak krásnou přírodu, hory, památky, tak i příjemné lidi. Za návštěvu ale stojí také těžební oblasti, kde si budete připadat tak trochu jako na Měsíci.

1. den

Začněte den sladce
(9–10 h)

Pokud máte rádi sladké, zvláště pak čokoládu, nemůžete vynechat originální čokolaterii v Třebenicích. Dana Mlenská vás naučí, jak se dá čokoláda kombinovat s jídlem a alkoholem. Necháte se provést světem těch nejlepších luxusních domácích čokolád a vaše smysly se obohatí o nový rozměr. V čokolaterii ochutnáte pravou čokoládu s kořením, které si sami zvolíte.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.