Dvacetiletá Adéla Hanzlíčková je novou českou nadějí. Momentálně se připravuje na olympiádu.
Foto: HN – Libor Fojtík
Český ženský zápas má vycházející hvězdičku, Adélu Hanzlíčkovou. Po stříbru na mistrovství Evropy do 23 let chce vybojovat letenku na olympiádu v brazilském Riu.

Každý její týden se skládá především z dvoufázových tréninků, při nichž nejen zápasí, cvičí a posiluje, ale také běhá, plave a rehabilituje. Náročný program doplňuje studiem na Fakultě sportovních studií v Brně, kde si vybrala obor spřízněný se sportovní disciplínou – edukaci bezpečnostních složek. „Do školy ale docházím jen v pátek. Po loňském přesunu do pražského Centra sportu Ministerstva vnitra ČR jsem formu studia musela změnit na kombinovanou,“ poznamenává na první pohled křehká dívka, která se upsala zápasu.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.