Hospoda Marcus Pub v italském Livignu spojuje příjemné ceny a obsluhu, která si z vás sice nesedne na zadek, ale víno příliš neřeší. Podává bílé víno z místní odrůdy Albana z regionu Emilia-Romagna. V roce 435 o tomto víně krásná dcera císaře Theodosia prohlásila, že je tak unikátní, že by se mělo pít ze zlatého džbánku.

Když jdete do nejhlučnějšího podniku ve městě, máte zaručenou dobrou atmosféru a nízké ceny. Jen dopředu nevíte, jestli byste radši neměli jít někam, kde je o něco příjemnější obsluha, chutnější jídlo a zajímavější pití. V hospodě Marcus Pub v italském Livignu můžete být klidní. Ano, má příjemné ceny a obsluhu, která si z vás nesedne na zadek (ale zároveň vám nabídne onen záviděníhodný pocit hosta, že jste ve správný čas na správném místě), ale s pitím to zas tak moc neřeší.

"Co jste říkala, že chcete? Vinný lístek?" zeptá se vás vysoký kudrnatý číšník s hravě nevěřícím výrazem na tváři. "Toho se moc nenapijete. Ale kdybyste chtěla víno, tak tu mám jedno slušné bílé a jedno červené."

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.