Souprava Bernina Expressu u přehrady Lago Bianco.
Foto: Swiss Image
Země železnicím zaslíbená: i taková je tvář Švýcarska. Švýcarské vlaky jsou proslulé absolutní spolehlivostí a řada z tamějších tratí patří mezi nejmalebnější v Evropě. Které úseky byste určitě neměli minout, se dozvíte v dalším z článků z jarního seriálu věnovaného Švýcarsku.

Berninská a albulská dráha

Viadukt střídá tunel, pak zase vysoký násep, další a další… Za každou zatáčkou se otevírají majestátní horské scenerie a nadšené osazenstvo vlaku se vrhá od jednoho okna k druhému, podle toho, kde je zrovna lepší výhled. Garantujeme, že přesně tohle zažijete, pokud se vydáte vlakem na trati z Thusisu přes Tiefencastel do Svatého Mořice a dál přes Pontresinu až do italského Tirana.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.