Treking v oblasti Samnaun
Foto: Jan Hocek
Dovolená v oblasti Engadinu má mnoho podob. V údolí horního Innu mezi městečkem Scuol a Svatým Mořicem najdeme jediný národní park Švýcarska, bohatou románskou kulturu, minerální prameny, panoramatické vlakové trasy i bezcelní zónu Samnaun. Nádherné jsou pak horské vesnice Guarda a Ardez pár kilometrů cesty od lázeňského města Scuol.

Ještě než za Landeckem přejedete rakousko-švýcarskou hranici, můžete odbočit vpravo vzhůru do hor a po zdolání nesčetných serpentin vyšplhat do horského střediska Samnaun. Tato zastrčená švýcarská víska je sice mnohem známější jako zimní lyžařské středisko, ale i v létě tu najdete mnoho možností pro vyžití.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.