1507208.jpg

Program topmodelky a jediné české Miss World Taťány Kuchařové se skládá nejen z focení a cestování po celém světě, ale stále více také z práce pro její nadaci Krása pomoci. Svoji společenskou a charitativní činnost, jež je zaměřena na podporu seniorů, v únoru představila i v sídle OSN v New Yorku. V září plánuje uspořádat open air festival Play Fair pod širým nebem, který se uskuteční na letišti v Hradci Králové a nabídne program pro všechny generace. Momentálně žije i díky svému příteli hudebníkovi Ondřeji Brzobohatému v Česku, ale často jezdí pracovně do zahraničí, například do New Yorku. "Miluji jeho rytmus a atmosféru, vždy přijedu neskutečně pozitivně nabitá. Člověk získá cestováním nad životem i nad prací potřebný nadhled," svěřuje se Kuchařová. Volný čas se na rozdíl od hektických pracovních období snaží věnovat jen sobě. Medituje, cvičí, tráví čas s rodinou, užívá si obědy u babičky nebo se dívá na své oblíbené životopisné filmy.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.