Ve hamburské čtvrti St. Pauli začínali v 60. letech svou kariéru Beatles.
Hamburk, druhé největší město Německa má s námi společné Labe i zájem o pivo. Hamburský hanzovní přístav v Severním moři se ostatně proslavil vývozem piva už ve 12. století. Jedinečnou atmosféru přístavu dokreslují námořnické putyky s červenými lucernami.

 

 

Druhé největší město Německa je s námi spojeno nejen pupeční šňůrou Labe, ale i zájmem o pivo - vždyť Hamburk se jako nejdůležitější hanzovní přístav v Severním moři proslavil vývozem piva už ve 12. století. O popularitu se dnes s pivem dělí místní specialita, tzv. Alsterwasser, osvěžující limonáda s pivem, kterou místní rádi pijí zejména v horkých letních dnech.

Do Hamburku ročně připluje více než 13 000 námořních lodí, přivážejících vůně dálek a šmrnc světovosti. Obrovská nákladní kontejnerová plavidla i luxusní zaoceánské parníky jsou v druhém největším evropském přístavu skutečně hodny obdivu. Jedinečnou atmosféru zde pak dokreslují námořnické putyky s tradičními červenými lucernami.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.