Silicon Valley
Foto: Shutterstock
Američanka Barbara Beskindová celý život toužila stát se designérkou. Svůj velký sen si splnila v 91 letech, kdy nastoupila na pozici technické designérky v Silicon Valley. V renomované firmě se věnuje projektům, které se zaměřují na stárnoucí zákazníky.

"Nikdy nevzdávej své sny" je rčení, které každý z nás slyšel už milionkrát, ale málokdo se ho drží. Ne však Barbara Beskindová, stařenka, která se ve svých 91 letech dočkala pozice technické designérky v renomované firmě se sídlem v Silicon Valley.

Vášeň pro design a vynálezy se u Barbary objevila už v deseti letech. Delší dobu toužila po houpacím koníkovi, ale nemohla si ho dovolit. Vyrobila si ho tedy ze starých pneumatik. K tomu, aby se mohla věnovat vysněnému designu, byl však potřeba vysokoškolský titul z oboru inženýrství, který byl Barbaře vlivem tehdejšího nastavení vysokoškolského systému v USA odepřen.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.