DSC5513
Ambiciózní žena, která se nebojí zatýkat figury z nejvyšších pater politiky, státní správy i byznysu. Má hodně nepřátel. O jejím soukromém životě se toho moc neví. Ráda čte poezii. A cosi tajemného ji poutá k hoře Říp.

Chtěli jsme udělat civilní, uvolněný portrét druhé nejmocnější veřejné žalobkyně v zemi. Nabourat trochu ten obraz přísné vrchní státní zástupkyně, kterou člověk vídá v Otázkách Václava Moravce, kde s výrazem v očích, který by dokázal propálit zeď, vysvětluje hyperkorektním právnickým jazykem okolnosti zatčení známého lobbisty.

Doslechli jsme se, že si navrhuje šaty. Když jsem jí poslal esemeskou návrh, že bychom ji tedy vyfotografovali v krejčovském salonu, s nůžkami a látkami a svinovacím metrem, její reakce byla rychlá. Zavolala mi a mírným, až přátelským hlasem mi nekompromisně vysvětlila, že to by jaksi nešlo.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.