"Kultura oblékání jde ruku v ruce s vyspělostí národa," je přesvědčena majitelka kliniky plastické chirurgie a estetické medicíny Brandeis Clinic Anna Brandejs.
Foto: HN – Libor Fojtík
Hlavním mottem zkušené manažerky v oblasti estetické medicíny je: neoperovat za každou cenu. Anna Brandejs věří, že kultura oblékání značí také něco o vyspělosti samotného národa. Jako žena, které bude za rok a půl padesát, považuje výdobytky moderní medicíny za zázrak.

Říká se, že nejkrásnější věcí na celém světě je entuziasmus. A toho má Anna Brandejs na rozdávání. Vystudovala veterinární medicínu. Jako vědecká pracovnice bojovala s polutanty, které ničí životní prostředí i nás. Pracovala pro několik nadnárodních farmaceutických koncernů. A v roce 2002 založila firmu Medaprex, která zásobuje kliniky estetické medicíny a kosmetické salony vším, co k provozu potřebují.

Nakonec se i ona rozhodla využít naší neutuchající touhy po dokonalosti a s ní spojeného boomu plastické chirurgie a minulý rok se svým manželem, hoteliérem Antonínem Brandejsem, otevřela v historickém centru Prahy luxusní Brandeis Clinic.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.