Architekti domu chtěli vytvořit prostor, který by žil a stárnul společně se svými obyvateli a poskytoval jim maximální užitný komfort.
Foto: Filip Šlapal
Luxus může být povrchní, naivní i podbízivý. Poslední realizace ateliéru Hipposdesign proti tomu klade důraz na užitný komfort a velkorysých parametrů dosahuje prostřednictvím jednoduchých řešení. Spojení domu se zahradou sehrálo v koncepci zásadní roli.

Zrození "dobrého domu" ovlivňuje celá řada faktorů a souvislostí. O tom, zda bude majitelům skutečně dělat radost, rozhodují nejen schopnosti architekta, atraktivita parcely nebo know-how řemeslníků, ale například i důvěra a čistě lidský rozměr vztahu klient-architekt. V případě aktuální realizace ateliéru Hipposdesign se ku prospěchu věci setkalo vše na jednom místě. Pozemek nabízel ideální orientaci vůči světovým stranám, měl mírný sklon a za jeho hranicí se nabízel nerušený výhled do rozléhající se krajiny.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.