Eva Samková, olympijská vítězka ve snowboardcrossu
Foto: René Volfík / FOTOREPO.cz
Když loni získala olympijské zlato ve snowboardcrossu a zubila se do objektivů s namalovaným knírkem, Česko našlo novou sportovní superstar. Život dívky z Vrchlabí se zásadně změnil. Nikdy nechtěla být slavná. "Z poloviny jsem moc ráda, že jsem tu medaili vyhrála, a z poloviny mě to hrozně štve," říká.

Za strojem na medaile se skrývá Eva Samková coby citlivá a překvapivě uvažující osobnost. Zjistíte to po chvíli rozhovoru, když se jí začnete ptát na jiné věci než na tréninkové dávky a na to, co se stalo na druhém skokánku za třetí zatáčkou při posledním závodu.

Chtěl bych se vás jménem rozhořčené části veřejnosti zeptat, jak to, že jste si dovolila letos na mistrovství světa spadnout a skončit až šestá? A pak startovat na ­X-Games a tam zase spadnout a zase skončit až šestá?

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.