Nejvyšší bod masivu Kilimandžáro, Uhuru, je přes značnou výšku dosažitelný bez větších technických problémů.
Foto: foter.com
Afrika je nesmírně rozmanitý kontinent. Návštěvníkům z bohaté Evropy nabízí skutečnou exotiku a často i pořádný adrenalin. Zážitky však stojí za to. V novém seriálu o Africe přineseme malý výběr toho nejlepšího: od úžasných horských výstupů přes národní parky se stády velkých zvířat až po setkání s tamními etniky. Ve 3. díle vás čekají výstupy na vrcholy afrických hor.

Kilimandžáro

Organizovaný zájezd: od 70 000 Kč + asi 200 USD spropitné, pořádá např. Adventura nebo Eso Travel.
Na vlastní pěst: nejbližší letiště, Kilimanjaro International Airport (KIA), se nachází nedaleko města Arusha asi 50 km od parku. Trek na Kilimandžáro zařizuje mnoho místních agentur; informujte se u ostatních cestovatelů, o ceně se smlouvá. Vízum do Tanzanie získáte na hranicích.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.