Betlém jako součást města Hlinsko.
Foto: www.hlinsko.cz
Díváte-li se správnýma očima, pak je každé místo dobrou adresou. Do jednotlivých koutů Čech, Moravy a Slezska zvou osobnosti, které v nich žijí. Nebo v nich strávili část života jako spisovatelka Jana Jirásková na Pardubicku.

Na Pardubicku jsem prožila čtvrtinu svého dosavadního života. (To zní opravdu zvláštně, vždyť mám pocit, že jsem se tam jenom tak mihla.) A nezakořenila jsem tam, jako ostatně nikde. I přesto zůstává krajem, ve kterém mám (doufám) nejvíc přátel.

Je místem dětství mých prvních čtyř potomků (chodívali jsme často do lesů a společně jsme se starali o zahrádku, jezdívali jsme k vodě, pouštěli draky, postavili spoustu sněhuláků a dvě iglú).

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.