Podzim u moře.
Foto: Profimedia
Chcete si prodloužit léto a nemáte rádi přeplněné pláže? Vypravte se na podzim k moři. Nabízíme osm zemí, kde se i v říjnu a listopadu vykoupete v moři a ještě se opálíte.

Dny se sice krátí, ale Středozemní moře ještě zůstává teplé, lidí na plážích je pomálu a také ceny padají. Začátek podzimu je pro mnohé tou pravou dobou, kdy vyrazit k moři. Přinášíme osm tipů, kde se v Evropě a jejím blízkém okolí i v říjnu ještě pěkně vykoupete.

Při volbě přímořské dovolené na okraji letní sezony hrají podnebí a průměrné teploty moře větší roli než kdy jindy - nikdo nechce, aby mu dovolená propršela a moře mělo sotva 20 stupňů. Na podzim a podobně i na jaře někdy stačí pár desítek kilometrů a z oblasti, která je poměrně deštivá, se dostanete do regionu s mnohem větší pravděpodobností stále ještě teplého počasí. I teplota moře se může místně dost lišit. Jak se tedy nenapálit?

HN

Ještě na vás čeká 95 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.