Rick Genest řečený Zombie Boy
Foto: HN – Martin Svozílek
Je to výjimečný člověk. Poradí vám, jak se správně pije vodka, umí nazpaměť písničky z pohádek Tima Burtona, možná drží světový rekord v počtu vytetovaných pavučin a na večírcích rád vytáhne gilotinu - kdyby se chtěl někdo z přátel pořádně setnout.

Před těmi, kteří ji hledají, prý sláva utíká. Ricka Genesta z kanadského Montrealu, zakladatele divadelního tělesa zvaného Luciferův rouhavý, šíleně makabrózní mučivý masakrocirkus a módní ikonu v jedné - z více než 90 procent potetované - osobě, si našla sama.

Zombie Boye, jak se Genestovi říká, vystřelila z punkového undergroundu na výsluní zpráva, která mu přišla na Facebook. Kreativní ředitel francouzského módního domu Mugler Nicola Formichetti mu v roce 2010 prostřednictvím sociální sítě oznámil, že se ho rozhodl udělat slavným. Povedlo se.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.