Mléčný bar Naproti
Foto: HN – Jiří Zerzoň
Patrně už je rozhodnuto. Porotci soutěže Czech Bar Awards obcházeli kavárny, vinárny, pivnice a bary v Česku a hodnotili prostředí, obsluhu i nabídku. Výsledky oznámí 30. září ve Slovanském domě. Jak taková "přepadovka" vypadá, jsem vyzkoušela s ředitelem soutěže Martinem Krautem.

Fakt, že je před třetí hodinou odpolední vinárna v centru Prahy téměř prázdná, nic neznamená. Obědy už tu mají za sebou a na večerní příliv hostů teprve čekají. Přesto by měla obsluha zůstat ve střehu a nic nezanedbat. A nejde jen o pozdrav, který vás má přivítat, když vstoupíte do dveří.

"Důležité je, aby se při tom obsluha dívala do očí, na vás. Aby bylo jasné, že ten pozdrav patří právě vám," říká vydavatel Barlife Magazínu Martin Kraut, který Czech Bar Awards pořádá od roku 2008. A právě wine bary jsou letos jednou z novinek soutěže.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.