Petr Ivanov
Své mládí prožil v Bulharsku, ale pracovně se prosadil po revoluci v České republice. Se spoluzakladatelem společnosti Czech Architecture Week Petrem Ivanovem jsme si povídali nejen o tom, jak se k těmto výstavám dostal, ale také o české mentalitě a hledání nových zaměstnanců.

Narodil se v České republice, ale své dětství včetně studia od základní po vysokou školu prožil v Bulharsku. Přestože vystudoval ekonomii, vždy měl slabost pro architekturu a design, kterým se dnes již víc než 20 let věnuje. Do Česka, ještě tehdejšího Československa, se vrátil záhy po sametové revoluci.

„Nesložil jsem na architekturu složité zkoušky z matematiky. Svůj sen jsem si ale splnil a dnes s architekty úzce spolupracuji,“ popisuje Petr Ivanov, který po zkušenostech v Díle, podniku ČFVU nebo Národní galerii spoluzaložil a organizoval od roku 2000 výstavy a veletrhy, například art & interior, art & decoration, office & life nebo Spaces. Od roku 2007 vede společnost Czech Architecture Week.

HN

Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.