Četba knihy, ilustrační foto
Foto: HN – René Volfík
Sáhněte do regálu knihovny a vyndejte ji. Knížku, kterou jste koupili či dostali, ale ještě neotevřeli. Poslední srpnová neděle k tomu vybízí, je totiž Den nepřečtených knih.

Mezi mé oblíbené autory patří Gabriel García Márguez a Graham Green. Většinu toho, co napsali, mám doma a téměř 99 procent knížek jsem i přečetla.

Jen k té nejoceňovanější Márguezově knížce Sto roků samoty se nějak nemůžu dostat. V knihovně samozřejmě je. Pokaždé, když hledám něco nového ke čtení, na ni narazím a pokaždé s černým svědomím tu knížku schovanou v černém přebalu minu.

Poslední srpnová neděle, přesněji řečeno 31. 8.,  má status Dne nepřečtených knih. Tedy šance pro mne i pro vás své resty smazat.

HN

Ještě na vás čeká 70 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.