Petr Dědek
Foto: IHNED.cz
Největší golfový turnaj v Česku skončil. Čeští hráči na něm sice výrazně nezabodovali, nový pořadatel ale European Tour podle ohlasů hráčů a sponzorů zvládl. Tím si podle majitele společnosti Relmost Petra Dědka nastavil dobrou pozici pro získání hlavního partnera.

D+D Real Czech Masters skončilo o víkendu vítězstvím Velšana Jamieho Donaldsona, bez postupu do finále pak pro všech devět českých hráčů.

Donaldson se díky dobrému výkonu na českém turnaji kategorie European Tour dostal do nominace na zářijový Ryder Cup. Blíž svému cíli, nebo spíš snu, spojenému s prestižní golfovou bitvou mezi Evropou a Amerikou, jsou pak i pořadatelé největšího českého golfového turnaje, kteří by Ryder Cup jednou rádi hostili.

"Zvládli jsme udělat turnaj na vysoké úrovni. Když půjdeme dál po malých krůčkách, Ryder Cup v roce 2026 je reálný. Samozřejmě je to daleko, má to spoustu otazníků, ale mohli bychom tuto akci získat," říká Petr Dědek, majitel promotérské společnosti Relmost, která D+D Real Czech Masters řídila.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.