Trénink puttování na Albatrossu
Foto: IHNED.cz
Do startu zastávky evropské golfové tour v Česku zbývaly hodiny. Hřiště na Albatrossu v tu chvíli patřilo těm nejlepším profesionálům v párech s hobby golfisty. Ve flightu se tak potkal třeba Jamie Donaldson s majitelem skupiny Unimex Jiřím Šimáněm.

V areálu Golf Resort Albatross se ve středu vše dolaďovalo, leštilo. Greeny se na noc měly sestřihnout ještě o něco níž na turnajovou míru. Čtvrtek už bude patřit 156 nejlepším profíkům, teří se přihlásili na turnaj European Tour v Česku a kteří si v neděli rozdělí milion eur na odměnách.

K jejich práci golfových profesionálů patří ale i to, že na podobných turnajích mívají za úkol předat kus svého umění amatérům.

"Kluci jsou skvělí, člověk se tím, že s nimi jde, může hodně naučit," shodují se Petr Dědek, majitel společnosti Relmost, která turnaj pořádá, a Jiří Šimáně, majitel společnosti Unimex Group a spolumajitel ČSA.

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.