Výstava skla a bižuterie Křehká krása nabídne práce 50 českých výrobců.
Foto: Marek Kubáček / svsb.cz
Česká bižuterie je vývozní artikl stejného významu jako pivo a sklo. S oběma produkty má navíc hodně společného: značná část bižuterie totiž vychází ze sklářských výrobků, jejichž zpracování skláři u pece vždycky zapíjeli pivem.

Křehkou krásou nazvali organizátoři reprezentativní výstavu skla a bižuterie, která od středy do neděle už potřetí zaplní výstaviště Eurocentrum v Jablonci nad Nisou.

Region, který je výrobou skla a bižuterie proslulý, tentokrát ukáže práci 50 výrobců skla a bižuterie - včetně nejvýznamnějších firem, jako je Preciosa, či čtyř českých sklářských škol. Návštěvníci navíc uvidí předvádění 14 technik zpracování skla nebo výrobu skleněné bižuterie.

reklama

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.