Aleš Rod
Foto: CETA
Aleš Rod, ředitel Centra ekonomických a tržních analýz, rád zajde na pracovní oběd do Café Louvre. Sám si obvykle vybírá z denní nabídky a ze stálého menu doporučuje dýňovo-mrkvový krém a teplý jablečný závin s vanilkovou omáčkou a šlehačkou.

Vybrat správnou restauraci na oběd s obchodními partnery není jednoduché. Server IHNED.cz proto oslovil manažery, podnikatele a obchodníky, pro které jsou restaurace často druhou "kanceláří". V jednoduchém dotazníku popsali místo, které by pro byznys lunch doporučili i ostatním kolegům. Ať už kvůli dobrému jídlu, prostředí nebo obsluze.

Aleš Rod, ředitel Centra ekonomických a tržních analýz, doporučuje Café Louvre na Národní třídě. 

Proč byste si vybral zrovna tuto restauraci? 
Café Louvre nabízí vše, co kvalitní restaurace zkrátka musí mít – skvělou kuchyni, příjemnou obsluhu, profesionální servis, ale také to, co ji činí výjimečnou, a to je lokalita, genius loci, atmosféra. Výborná volba na pracovní snídani, oběd, setkání nad kávou nebo i neformální večeři.

Nabízí restaurace ve všední dny zvýhodněné (byznys) menu?
Ano.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.