Historické domy Flow East
Foto: HN – Jiří Koťátko
Společnost Flow East bývá nejčastěji zmiňována jako zloduch, který chce na místě současné budovy na pražském Václavském náměstí postavit moderní skleněný dům. Firma proto změnila strategii a místo vysvětlování pozvala veřejnost k prohlídce svých nejcennějších domů. Zájem byl obrovský.

Jsou místa, do kterých se běžně podíváte, místa, kam se dostanete občas, a místa téměř nepřístupná. Není divu, že se o prohlídku pěti historicky cenných domů v centru Prahy v majetku Flow East strhla s nadsázkou rvačka. Stovka zájemců, které společnost očekávala, narostla více než desetinásobně.

Z účetních, realitních makléřů a dalších pracovníků Flow Managementu se tak v úterý odpoledne stali průvodci, kteří skupinky zvědavců postupně protáhli Palácem Ericsson, domem U Zlaté koruny, Richtrovým domem, Palácem Forum a hotelem Jalta.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.