Trofej Tour de France z českého křišťálu
Foto: Škoda Auto
Na vítěze Tour de France čekají trofeje vyrobené v severočeských sklárnách Ajeto. Ty zhotovila designérská firma Lasvit na objednávku Škody Auto, která je dlouhodobým sponzorem cyklistického závodu. Ručně foukané trofeje jsou z českého křišťálu.

Už za dva týdny zdvihnou vítězové cyklistického závodu Tour de France nad hlavu poháry z českého křišťálu. Podobu trofejí navrhl opět designér Peter Olah pod vedením šéfdesignéra Škody Auto Josefa Kabaně. Ceny pro vítěze čtyř kategorií byly připraveny v severočeských sklárnách Ajeto, kde trofeje nechala zhotovit designérská firma Lasvit na objednávku od automobilky, která je jedním z hlavních partnerů závodu.

Křišťálové poháry dostanou držitelé všech čtyř trikotů - tedy celkový vítěz se žlutým trikotem, nejlepší jezdec do 25 let s bílým trikotem, nejlepší sprinter se zeleným trikotem a nejlepší vrchař s trikotem puntíkovaným.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.