Na kole kolem katedrály svatého Štěpána
Foto: Velo-city2013
Vyměňte autobusy, tramvaje a auta za kola. Jedná se o zdravý a levný způsob dopravy nejen v přírodě, ale i v centrech velkých evropských měst. Díky zavedeným systémům bike sharingu můžete na kole objíždět památky v Londýně, Vídni i Paříži.

V letních měsících připomínají evropské metropole rozhrábnutá mraveniště. Jako by se všichni najednou vyhrnuli ven. V době prázdnin to mají na svědomí především turisté, kteří do měst jezdí obhlédnout slavné památek. Právě pro tyto nadšence čas hraje největší roli. Jak se tedy v horku po velkých městech pohybovat? Mezi dopravními prostředky jednoznačně vyhrává kolo.

Bicykl vás přepraví rychle, levně a navíc i zdravě jak pro vás, tak pro životní prostředí. Výhody najdete ve srovnání se všemi jinými způsoby přepravy. Na rozdíl od metra, autobusu či tramvaje se nebudete muset mačkat s cizími lidmi a nezbrzdí vás ani dopravní zácpy.

A když kolo srovnáte s automobilem, jedná se sice o trochu namáhavější variantu, ale zato výrazně ušetříte za pohonné hmoty. Doplňovat totiž musíte jen svou vlastní energii.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.