V Chorvatsku jsou psí pláže na poloostrově Istrii, v Kvarnerské riviéře či Dalmácii.
Foto: http://www.croatia-expert.com/
Přímořská letoviska stále častěji umějí vyslyšet stesky chovatelů zvířat a otevírají pláže, kempy i hotely určené psům a jejich majitelům. Nabízejí jim psí lehátka i speciální kurzy.

Majitelé psů různých ras a velikostí mohou od června vyrazit se svými zvířaty na novou pláž v Chorvatsku, aniž by čelili rozhořčení ostatních turistů. Pláž Duilovo ve Splitu totiž se psy počítá. Nechybí zde stojany s hygienickými sáčky na odpad, misky na vodu či stany, které poskytují psům úkryt před sluncem ve stínu.

Chorvatské město se tak zařadilo mezi několik dalších destinací, které umožňují chovatelům vzít své čtyřnohé mazlíčky na pláž s sebou. Kromě Duilova se psi smějí v Chorvatsku koupat také v některých částech poloostrova Istrie, Kvarnerské riviéry či Dalmácie.

Oblíbená je například pláž v Bašce na ostrově Krk, kde je voda mělká a pláž pokrytá oblázky. Na ostrově Lošijn je přizpůsobeno psům hned osm pláží. (Přehled dalších pláží naleznete na portálu www.doggycheckin.com, pozn. red.)

HN

Ještě na vás čeká 80 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Máte již předplatné? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.