Peter Lakata
Foto: Zuno.cz
Ředitel on-line banky Zuno pro Českou republiku Peter Lakata si rád zajede na pracovní oběd do restaurace Daliborka na pražské Lhotce, protože se tam dostane autem lépe než do centra města. Naposledy mu tu chutnaly knedlíky plněné čerstvými jahodami.

Vybrat správnou restauraci na oběd s obchodními partnery není jednoduché. Server IHNED.cz proto oslovil manažery, podnikatele a obchodníky, pro které jsou restaurace často druhou "kanceláří". V jednoduchém dotazníku popsali místo, které by pro byznys lunch doporučili i ostatním kolegům. Ať už kvůli dobrému jídlu, prostředí nebo obsluze.

Peter Lakata, šéf on-line banky Zuno pro Českou republiku, doporučuje restauraci Daliborka na pražské Lhotce.

Proč byste doporučil tuto restauraci?
Daliborka je secesní hotel s restaurací, kde výborně vaří. Pro mě je důležité, že nabízejí i skvělé vegetariánské pokrmy. Navíc je tam klid na obchodní jednání a člověk se tam dostane autem lépe než do centra Prahy.

Nabízí restaurace ve všední dny zvýhodněné (byznys) menu?
Ano.

reklama
HN

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Máte již předplatné nebo registraci? Přihlaste se.
Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.